Požární útok v Ořešíně
17. 6. 2023

Bližší informace

Sobota 17.6. v Ořešíně patřila závodu mladých hasičů, kteří změřili své síly v požárním útoku. V letošním roce v této disciplíně poprvé závodili i nejmenší závodníci z přípravky. Všichni byli velmi šikovní a své starší kolegy, mladé hasiče, příjemně překvapili. Mladší a starší žáci také předvedli co se v nich skrývá. V kategorii mladších žáků se nejvíce dařilo domácímu družstvu Ořešín, které vybojovalo první místo s časem 17,05 s. Druhé místo získalo Královo Pole B a třetí místo Vinohrady A. U starších žáků vyhrály Vinohrady B s časem 15,60 s. Druhé místo získala Slatina a třetí místo Chrlice.

A jak tyto závody zamíchaly s pořadím v Brněnské lize? V kategorii mladších žáků se pořadí nezměnilo a první jsou v průběžném pořadí Vinohrady A, druhý je Ořešín a třetí Slatina B. V kategorii starších žáků také na prvním místě zůstávají Vinohrady A, ale družstvo z Chrlic dohnalo Ořešín a společně se dělí o druhé místo. Jak to nakonec dopadne se dozvíme již brzy na posledních závodech tohoto školního roku ve Slatině.

Co je u nás nového

Starší Aktuality

Přidej se k nám!

Chceš zažít spoustu zábavy, naučit se něco nového, zasportovat si a hlavně poznat nové kamarády? Je ti mezi 3 až 18 roky? Pokud si na obě otázky...

pokračovat ve čtení