Krajské kolo v běhu na 60m s překážkami
6. 8. 2022

Bližší informace

O uplynulém víkendu se na stadionu VUT v Brně konala krajská kola.

První den závodů se nesl v duchu požárního sportu, ve kterém se muži z Králova Pole umístili na 5. místě a ženy z Bosonoh na 4. místě. Oběma družstvům moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

Neděle pokračovala historicky prvním krajským kolem v disciplíně běh na 60 m s překážkami. Soutěžilo se ve 4 kategoriích: mladší a starší dívky, mladší a starší chlapci. Na Mistrovství ČR mohlo za Jihomoravský kraj z každé kategorie postoupit 10 závodníků.

Díky skvělým výsledkům našich závodníků, bude i náš okres mít své zástupce na MČR!

V kategorii starších dívek se na 10. místě umístila Anežka Crhonková (SDH Vinohrady).

V kategorii mladších chlapců se na 5. místě umístil Jaromír Martének (SDH Vinohrady).

V kategorii starších chlapců se na 2. místě umístil Ondra Novák (SDH Starý Lískovec-Sport) a na 5. místě umístil Matěj Kopřiva (SDH Vinohrady).

Děkujeme všem reprezentantům za skvělé výkony a postupujícím moc gratulujeme a přejeme jim pevné nervy a hodně sil v září na MČR!

Co je u nás nového

Starší Aktuality

Dnes proběhlo závěrečné MČR dorostu v kategori jednotlivců. Za OSH Brno-město nás reprezentovala Klárka Malíková z SDH Brno-Vinohrady a celkově se...