Soutěž v požárním útoku v Brně – Bohunicích
7. 5. 2022

Bližší informace

V Brně – Bohunicích se dne 7. 5. 2022 uskutečnily závody v požárním útoku. Závodu se zúčastnilo celkem 21 družstev ve třech kategoriích.

Bohunické závody jsou započítávány do Brněnské ligy, její průběžné výsledky se v jednotlivých kategoriích moc nezměnili:

V kategorii mladších žáků družstvo Ořešína potvrdilo svoje první místo, družstvo Slatina A je na průběžném druhém místě a družstvo Vinohrady A na místě třetím, vždy s rozdílem pouhého bodu.

Mezi prvními třemi družstvy starších je rovněž jednobodový rozdíl – na prvním místě je družstvo Chrlic, na druhém místě jsou Vinohrady A a na třetím místě Vinohrady B.

Na průběžném pořadí družstev dorostenců se nezměnilo nic – první je družstvo z Králova Pole, následováno družstvem Vinohrad a družstvem Bohunice.

Může jít o obrázek 3 lidem , stojícím lidem a venkovnímu

Co je u nás nového

Starší Aktuality

Přidej se k nám!

Chceš zažít spoustu zábavy, naučit se něco nového, zasportovat si a hlavně poznat nové kamarády? Je ti mezi 3 až 18 roky? Pokud si na obě otázky...

pokračovat ve čtení
Halovka 2024 Havířov

Halovka 2024 Havířov

Máme důvod k radosti. Dnes se v Havířově konala halová hasičská soutěž mladých hasičů, jež byla současně XXXII. ročníkem neoficiálního mistrovství...

pokračovat ve čtení