Pomozte nám splnit náš sen o hasičském sportovšti
12. 4. 2022

Bližší informace

Milí spoluobčané a podporovatelé hasičského sportu,

pomozte nám prosím splnit náš sen.

Na Vinohradech se naskytla příležitost, o které se do té doby nikomu ani nesnilo, vybudovat atletický ovál. Spojme společně síly a podpořme vybudování sportovního oválu, mimo jiné určeného pro dobrovolné hasiče.

K realizaci tohoto projektu budeme ale potřebovat Vaši podporu.

V létě má proběhnout zasedání zastupitelstva na městě Brně, na kterém se rozhodne o odkupu pozemků. Podepište prosím petici proti stavbě GO-UP, která by jinak stála na místě hasičského cvičiště. Svým podpisem se k ničemu nezavazujete. Pouze podpoříte stavbu sportoviště před realizací projektu GO-UP.

Jedna petice již vznikla z iniciativy obyvatel městské části Vinohrady. Tato druhá petice je určená zastupitelstvu města Brna a mohou ji podepsat všichni obyvatelé Brna, kteří jsou starší 18 let a mají trvalé bydliště v Brně-městě.

Pokud by se Vám podařilo sehnat více podpisů, za což bychom Vám byli velice vděční, doručte nám ho prosím do kanceláře OSH na Zubatého 1, která je otevřená vždy v úterý od 14:00-18:00h.

Děkujeme za Váš čas a moc si Vaší podpory vážíme!

Petici můžete najít zde: PETICE

Ve zkratce ještě vysvětlení, co je to GO UP.
Projekt GO UP Východ je kontroverzní developerský záměr postavit na území, které je určené územním plánem jako plocha pro sport a rekreaci, postavit obří budovu. Budova má údajně fungovat jako ,,hotel”, nicméně jsou v něm naprojektovány celé bytové jednotky. Obyvatelé Vinohrad proti tomuto záměru bojují. Za nedlouho se bude lámat chleba a rozhodovat o tom zda MMB ve spolupráci s MČ pozemek odkoupí, či tam vyroste již zmíněný ,,hotel”. Radním Vinohrad se zatím nepovedlo představit takový projekt, aby MMB stálo za to pozemky odkoupit a dávalo to smysl.

Co je u nás nového

Starší Aktuality

Přidej se k nám!

Chceš zažít spoustu zábavy, naučit se něco nového, zasportovat si a hlavně poznat nové kamarády? Je ti mezi 3 až 18 roky? Pokud si na obě otázky...

pokračovat ve čtení