Krajské kolo hry Plamen a dorostu 2019
10. 6. 2019

Bližší informace

O víkendu ve dnech 8. 6. a 9. 6. 2019 proběhlo na Sportovním areálu VUT v Brně Pod Palackého vrchem krajské kolo Hry Plamen a soutěže dorostu. Za okres Brno-město nás v sobotu reprezentovali v kategorii starší žáci družstvo SDH z Brna-Králova Pole, které se umístilo na 4. místě. V neděli náš okres opět reprezentovalo družstvo dorostenců SDH z Brna-Králova Pole, které skončilo i druhý den na 4. místě. V kategorii družstev dorostenek reprezentovaly Brno-město dorostenky SDH z Brna-Bohunic a umístily se na krásném 3. místě.V kategorii středních jednotlivců dorostenců se na 1. místě umístil Filip Kalášek z SDH Brno-Královo Pole a postoupil tak na Mistrovství České republiky dorostu v požárním sportu, které se uskuteční 5. – 7. 7. 2019 ve Svitavách.

Všem moc gratulujeme. Filipovi držíme pěsti a přejeme mu hodně štěstí.

Za OORM
Klára Šikulová

Co je u nás nového

Starší Aktuality

Přidej se k nám!

Chceš zažít spoustu zábavy, naučit se něco nového, zasportovat si a hlavně poznat nové kamarády? Je ti mezi 3 až 18 roky? Pokud si na obě otázky...

pokračovat ve čtení
Halovka 2024 Havířov

Máme důvod k radosti. Dnes se v Havířově konala halová hasičská soutěž mladých hasičů, jež byla současně XXXII. ročníkem neoficiálního mistrovství...