Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhodnocení PO očima dětí - 2011

30. 10. 2011

 

      Vyhodnocení PO očima dětí - 2011  
                           o k r e s n í    k o l a  
             
OKRES : Brno - město      
             
Adresa OSH, které provedlo okresní vyhodnocení : Brno - město, Za Divadlem 2, 602 00 
Počet zúčastněných dětí celkem :    790  
Počet zúčastněných škol celkem :   7  
    mateřských :   2  
    základních :   5  
    středních :   0  
Počet zúčastněných SDH celkem :   7  
Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží ( DDM, jiné zájmové kroužky,
občanská sdružení ) :     0  
             
  Vyhodnocení Literárních prací       
Kategorie L 1 žáci 3. – 5. ročníku ZŠ      
1. Denisa Padalíková soukromá ZŠ Lesná, Janouškova 2,  
2. Tereza Ševčíková   ZŠ Labská 27,   
3. Nicole Texlová   soukromá ZŠ Lesná Janouškova 2,   
             
Kategorie  L 2 žáci 6. - 7. ročníku ZŠ a 1. – 2. ročníku osmiletých gymnázií (prima, sekunda)  
1. Veronika Bučková   SDH Brno-Bosonohy, Hoštická 68,   
též 3. místo v krajském kole, postupuje do republikového kola      
3.            
             
  Neobsazeno        
Kategorie L 3 žáci 8. - 9. ročníku ZŠ a 3. - 4. ročníku osmiletých gymnázií  
    1. – 2. ročníku šestiletých gymnázií, (tercie, kvarta)   
  Neobsazeno        
Kategorie L 4 studenti 5. - 8. ročníku osmiletých gymnázií,    
    3. – 6. ročníku šestiletých gymnázií,    
    1. – 4. ročníku čtyřletých gymnázií, (kvinta – oktáva) , SŠ, OU,   
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
  Vyhodnocení Výtvarných prací      
             
  Neobsazeno        
Kategorie M 1 mladší děti (do 5 let – v roce 2011 dovrší 5 let) – mateřské školy  
             
Kategorie M 2 starší děti (od 5 let do ukončení docházky v MŠ - v roce 2011 dovrší 6 a více let ) - mateřské školy
1. Magdalena Sáčková   MŠ Škrétova 2,  
2. Veronika Marečková   SDH Brno - Bosonohy  
3. Barbora Kalná   SDH Brno - Bosonohy    
ČU Sára Dao     MŠ Švermova 11,     
ČU Eliška Frimlová   MŠ Škrétova 2,     
též 1. místo v krajském kole, postupuje do republikového kola        
             
Kategorie  ZŠ 1 žáci 1.- 2. ročníku ZŠ      
1. Tobiáš Polášek   ZŠ Labská 27,   
2. Anna Kytlicová   ZŠ Křivánkovo nám. 11,   
3. Richard Závodský   SDH Brno - Bohunice  
ČU Jan Novák     ZŠ Křivánkovo nám. 11,  
ČU Jaroslav Kalina   SDH Brno - Bosonohy  
             
Kategorie ZŠ 2 žáci 3. - 5. ročníku ZŠ       
1. Ondřej Boček   soukromá ZŠ Lesná s.r.o., Janouškova 2,   
též 2. místo v krajském kole, postupuje do republikového kola      
2. Marie Pilná   ZŠ Křivánkovo nám. 11,   
3. Jakub Filipčík   SDH Brno - Bosonohy  
ČU Tomáš Hamšík   SDH Brno - Bohunice  
ČU Tereza Ševčíková   ZŠ Labská 27,   
             
    žáci 6.- 7. ročníku ZŠ      
Kategorie ZŠ 3 1. - 2. ročníku osmiletých gymnázií (prima, sekunda)  
1. Arnošt Fridrich   ZŠ Masárova 11,   
2. Klára Marečková   SDH Brno - Bosonohy  
3. Denisa Korbičková   ZŠ Dunajská 21,     
ČU Michaela Adámková   ZŠ Labská 23,     
ČU Pavla Sovková   ZŠ Masárova 11,     
ČU Monika Laštůvková   ZŠ Novolíšeňská 10,     
             
  Neobsazeno        
    žáci 8. - 9. ročníku ZŠ, 3. - 4. ročníku osmiletých gymnasií  
Kategorie ZŠ 4 1. – 2. ročníku šestiletých gymnázií, (tercie, kvarta)  
             
  Neobsazeno        
    studenti 5. - 8. ročníku osmiletých gymnázií, 3. – 6. ročníku šestiletých gymnázií
Kategorie K 1 1. - 4. ročníku čtyřletých gymnázií, (kvinta – oktáva)- SŠ, OU  
             
             
             
             
  Zvláštní ceny udělené OSH Brno-město  
             
      jsou to práce plastické a pod, mimo propozice, které nelze posílat
      do dalších kol, ale okresní sdružení je tímto oceňujene. Autoři jsou jednotlivě
      ze stejné školy od stejné učitelky  
             
  Tsunami Jakub Mikyšek ZŠ Labská 27,   
  havárka Denisa  Jašinská      
    Jingya Li       
    Michaela  Divácká      
             
  auto Nela Sendlerová soukromá ZŠ Lesná s.r.o., Janouškova 2,   
    Jakub  Třeška      
    Markéta  Střítecká      
    Vendula Komárková      
    Adéla  Doubková