Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky okresního kola soutěže „Požární ochrana očima dětí 2017“ za okres Brno-město

22. 4. 2017

Výsledky okresního kola soutěže „Požární ochrana očima dětí 2017“ za okres Brno-město

Adresa OSH, které provedlo okresní vyhodnocení: Zubatého 1, 614 00 Brno

 

 

Počet zúčastněných dětí celkem :

314

Počet zúčastněných škol celkem :

17

mateřských :

11

základních :

6

středních :

0

Počet zúčastněných SDH celkem :

3

Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží (DDM, jiné zájmové kroužky, občanská sdružení)

0

 

Vyhodnocení literárních prací: 

Kategorie L 3

         

1.

Martin Vonásek

 

SDH Brno-Slatina, Tuřanka 7, 627 00

Brno-město

2.

Michal Stonáček

 

SDH Brno-Slatina, Tuřanka 7, 627 00

Brno-město

             

Kategorie L 4

         

1.

Eva Floriánová

 

SDH Brno-Bosonohy, 642 00

Brno-město

2.

Natálie Červinková

 

SDH Brno-Slatina, Tuřanka 7, 627 00

Brno-město

3.

Martin Šalouský

 

SDH Brno-Slatina, Tuřanka 7, 627 00

Brno-město

Vyhodnocení prací pomocí digitálních technologií:

Kategorie DT 1

         

1.

Monika Šrůtková

 

SDH Brno-Královo pole, 612 00

Brno-město

2.

Lukáš Polický

 

SDH Brno-Slatina, Tuřanka 7, 627 00

Brno-město

 

Vyhodnocení výtvarných prací:

Kategorie M 1

         

 

Jméno a přijmení

Přesný název a adresa školy, SDH, apod.

Okres

1.

Ondřej Skalník

MŠ, Nopova 158, 615 00 Brno

Brno-město

2.

Tobias Zaňát

MŠ nám. SNP 25a, 613 00 Brno

Brno-město

3.

Viktor Gründel

MŠ Úvoz 57, 602 00 Brno

Brno-město

             

Kategorie M 2

         

1.

Johana Jedličková

 

MŠ Francouzská 50, 602 00  Brno

Brno-město

2.

Flip Riedl

 

 

MŠ Labská 7, 625 00 Brno

Brno-město

3.

Toník Starý

 

MŠ Švermova 11, 625 00 Brno

Brno-město

             

Kategorie  ZŠ 1

         

1.

Karolína Batistová

 

SZŠ Janouškova 2, 613 00 Brno

Brno-město

2.

Jana Kovaříková

 

SZŠ Janouškova 2, 613 00 Brno

Brno-město

3.

Dora Šildová

 

ZŠ Slovanské nám. 2, 612 00 Brno

Brno-město

             

Kategorie ZŠ 2

         

1.

Žaneta Zádrapová

 

ZŠ Otevřená 20, 641 00 Brno

Brno-město

2.

Aneta Jelínková

 

ZŠ Slovanské nám. 2, 612 00 Brno

Brno-město

3.

Kateřina Sekaninová

 

SZŠ Janouškova 2, 613 00 Brno

Brno-město

             

Kategorie ZŠ 3

         

1.

Barbora Stehlíková

 

ZŠ Horníkova 1, 628 00 Brno

Brno-město

2.

Adrian Tůma

 

ZŠ Horníkova 1, 628 00 Brno

Brno-město

3.

Martina Prokšová

 

SDH Brno-Slatina, Tuřanka 7

Brno-město

             

Kategorie ZŠ 4

         

1.

Eliška Pařízková

 

SDH Brno-Bosonohy, 642 00

Brno-město